Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde iti poti lasa libera imaginatia,un forum despre orice.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Care e rostul topicului asta? Hai ca incep eu..

In jos 
AutorMesaj
Yumi
Young Butterfly
Yumi


Mesaje : 27
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 33
Localizare : Holbandu-ma la mumosi =p~

Care e rostul topicului asta? Hai ca incep eu.. Empty
MesajSubiect: Care e rostul topicului asta? Hai ca incep eu..   Care e rostul topicului asta? Hai ca incep eu.. EmptyVin Apr 29, 2011 9:04 am

NOUTATI : COMPLETATI FORUMUL CA NU MAI INTRA NICI NAIBA!! Cum puii mei faceti camere si nu bagati nici macar un topic gen ,,wiki''?.....ehh ma rog....noutati : Pe 30 octombrie 2010 s-a infiintat prima trupa de j-rock din romania . Trupa numita Color. O trupa de Oshare Kei ( pot paria ca nu stiti ce inseamna..dar aveti googleul la dispozitie..folositi-l!! ) ce are , actual , nevoie de niste membrii noi dupa ce intre membrii trupei s-a iscat o cearta cam nasoala...dar trupa nu s-a dizolvat totusi. Eu sunt basista acestei trupe . Mai avem nevoie de tobosar si de un chitarist. Asa ca , daca cineva de pe forum este interesat...il invitam. Eu sunt si compozitorul..avem deja 9 cantece...Cantam in japoneza..cine e tentat sa incerce..e bine venit..il asteptam cu bratele deschise la auditie. Dar nu luam pe oricine..asa ca ..take care.....
Sus In jos
 
Care e rostul topicului asta? Hai ca incep eu..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cafea vs. Ceai. Care e mai buna?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cos de gunoi :: Arhiva-
Mergi direct la: