Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde iti poti lasa libera imaginatia,un forum despre orice.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugestiile lui Michiyo.

In jos 
AutorMesaj
Michiyo
Young Butterfly



Mesaje : 19
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Langa Yumi dandu-i una in cap.

Sugestiile lui Michiyo. Empty
MesajSubiect: Sugestiile lui Michiyo.   Sugestiile lui Michiyo. EmptyVin Apr 29, 2011 9:49 am

Asa. Aici sugestiile si nemultumirile mele. Sa nu va prind ca stergeti topicul.


1. Nu trebuie sa fie "Art Things", ci "Fan Imagination".
2. Mutati Proza si Poezie in Fan Fiction, daca nu stiti cum spuneti-mi ca va ajut eu.
3. Stergeti "Scriere", Proza si Poezie intra in Fan Fiction.
4. Faceti o sectiune numita "Jurnale" sub "Art Things" (care sper sa fie redenumita "Fan Imagiantion") in care sa bagati o sectiune "Jurnale" unde ne punem noi jurnalele.
5. Faceti o sectiune pentru Role-Play, ceea ce include si "Inscrierea personajului".
6. Stergeti "About us", ca ala e la "Welcome .!".
7. Lasati membrii sa faca ei topicuri la "Welcome .!" in care sa spuna despre ei.
8. Redenumiti toate chestiile de la "Art Things" (care, desi am mai spus, vreau sa fie schimbata in "Fan Imagination") in "Fan Photos" pe "Photography", "Fan Art" pe "Desen" si "Fan GFX" pe "GFX".
9. Corectati toate greselile de scriere ca zice lumea ca sunteti copii de clasa intai si nu se mai inregistreaza decat dupa ce va rugati voi de ei.
10. Redenumiti "Cafelutza" in "Cafenea", ca iar spune lumea ca aveti 10 ani cu "tz" ala (serios, eu nu mai folosesc "tz" decand aveam 9 ani).
11. Luati-va fratilor un moderator, admin sau un membru al Staff-ului priceput cu experienta in domeniu sa va ajute ca aveti MARE nevoie de unul... -.-"
12. Redenumiti grupul "Art Things Controlori" in "Staff" ca va ia lumea drept proaste.




Si voi mai pune daca o sa gasesc eu cate ceva.
Sus In jos
http://www.animerpgworld.forumgratuit.ro
Michiyo
Young Butterfly



Mesaje : 19
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Langa Yumi dandu-i una in cap.

Sugestiile lui Michiyo. Empty
MesajSubiect: Re: Sugestiile lui Michiyo.   Sugestiile lui Michiyo. EmptyVin Apr 29, 2011 10:01 am

Nu scrie nicaieri ca n-am voie dublu-post asa ca am mai gasit niste sugestii.


1. Schimbati tema forumului ca e... sa nu zic cum......
2. Ati dat peste saracuta cana, modificati si voi cu un Photoshop nu cu Paint ca se vede......
3. De ce sa avem nevoie de acordul unui moderator ca sa ne deschidem un jurnal, sa va aratam un desen sau o poveste scrisa de noi? Aici ar trebui sa aiba toata lumea mana libera.
4. Adaugati Fan AMV.
Sus In jos
http://www.animerpgworld.forumgratuit.ro
 
Sugestiile lui Michiyo.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cos de gunoi :: Arhiva-
Mergi direct la: