Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde iti poti lasa libera imaginatia,un forum despre orice.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ups & Downs in a Friendship .

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Juliee <3
Admin
Juliee <3


Mesaje : 57
Data de inscriere : 25/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Earth

Ups & Downs in a Friendship . Empty
MesajSubiect: Ups & Downs in a Friendship .   Ups & Downs in a Friendship . EmptyDum Mai 01, 2011 1:03 am

La ce te aştepţi de la un prieten bun şi ce nu poţi tolera în niciun caz ? Spune-ne despre prietenii tăi cei mai buni sau despre nişte foste prietenii cu un final mai puţin fericit . Aici poţi găsi sfaturi şi păreri despre prietenii .
Sus In jos
http://www.xlalal0ve.tumblr.com
Duda <3
Young Butterfly
Duda <3


Mesaje : 37
Data de inscriere : 29/04/2011
Localizare : Cluj <3

Ups & Downs in a Friendship . Empty
MesajSubiect: Re: Ups & Downs in a Friendship .   Ups & Downs in a Friendship . EmptyDum Mai 01, 2011 2:06 am

Hmm..Pai .. Smile Bun de la un prieten ma astept sa fie sincer si devotat [in sesnul de a nu ma lasa la greu :-j] , nu tolerez sa ma minta Neutral .. si sa ma tot bata la cap cu fitse Laughing [recunosc ca si eu am avut da mam lasat de "hobby" :-" Laughing] asa .
Prieteni buni Mad : [nu cred ca ii stitsi haha ] : Sandi,Roxi,Petra,Anda,Deea,Mamasita,Ilinca,Deni,Bib,Julie :> Mad . Ii iubesc 8-> .. Bine mai am si altsi normal da astia is cei mai importantsi Mad ..
Prieteni cu final nefericit am avut doar cateva Laughing Si o sa va zic de una :-j ..
Cu o fata Kinga :> Laughing : SIncer ce nu mia comvenit la ea era ca ba avea fitse /Smile , ba se lua de prieteni mei.Si asta nu mia convenit Wink .. Ma rog Smile Ca sa inchid "pagina din carte" Laughing .. Prieteni adevaratsi sunt cu tine si la bine si la greu ! <3
Sus In jos
B.made.in.Bershka.
Admin
B.made.in.Bershka.


Mesaje : 100
Data de inscriere : 25/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Neverland

Ups & Downs in a Friendship . Empty
MesajSubiect: Re: Ups & Downs in a Friendship .   Ups & Downs in a Friendship . EmptyJoi Mai 05, 2011 1:50 am

Eu nu prea am prieteni adevarati.sunt prea rari.dar un lucru CLAR va zic: le am pe julie si dedde care vor si mereu alaturi de mine si pe care le iubesc love am avut multi prieteni "adevarati" dar sau dovedit fake,gen a fost prietena numai pentru relatii sau fiind ultima la care apela.
Eu ma bucur de unii prieteni pe care ii am acum <3 adica am si deia fake,dar si eu sunt fake cu ei.Pana atunci,eu sunt geamana lui Julie dezlipita din fund cu o mama baiat si un tata fata <3
Sus In jos
https://www.facebook.com/LikeAFamily
Juliee <3
Admin
Juliee <3


Mesaje : 57
Data de inscriere : 25/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Earth

Ups & Downs in a Friendship . Empty
MesajSubiect: Re: Ups & Downs in a Friendship .   Ups & Downs in a Friendship . EmptyJoi Mai 05, 2011 5:39 am

@Bibb MEGA-AWWW <3<3<3 te ador twin lipit cur-in-cur cu mine .
Sus In jos
http://www.xlalal0ve.tumblr.com
Continut sponsorizat





Ups & Downs in a Friendship . Empty
MesajSubiect: Re: Ups & Downs in a Friendship .   Ups & Downs in a Friendship . Empty

Sus In jos
 
Ups & Downs in a Friendship .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Help Line . :: Sex&Relationships-
Mergi direct la: