Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde iti poti lasa libera imaginatia,un forum despre orice.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 I am number four

In jos 
AutorMesaj
B.made.in.Bershka.
Admin
B.made.in.Bershka.


Mesaje : 100
Data de inscriere : 25/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Neverland

I am number four Empty
MesajSubiect: I am number four   I am number four EmptyLun Mai 02, 2011 11:15 am

Descriere:

“I am Number Four” spune povestea a nouă copii cu puteri extraordinare şi-a însoţitorilor lor, singurii supravieţuitori ai unui război de pe planeta lor natală, Lorien. Ei s-au stabilit pe Terra, protejaţi fiind de o vrajă datorită căreia nu pot fi ucişi decât într-o anumită ordine. Duşmanii lor au ucis deja trei, iar protagonistul este, desigur, Numarul Patru (Alex Pettyfer). Acesta, se ascunde în oraşul Paradise, Ohio, unde va face tot posibilul să supravieţuiască şi să-şi învingă inamicii.

Filmul este bazat pe un best-seller new yorkez scris de Pittacus Lore si va fi in regia lui DJ Caruso, avand ca producatori pe Michael Bay si Steven Spielberg.
Din distributie mai fac parte: Timothy Olyphant, Dianna Agron, Kevin Durand si Teresa Palmer.

“I am Number Four” este programat sa apara in cinematografe pe 18 februarie 2011.


I am Number Four- Official Teaser Trailer

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
https://www.facebook.com/LikeAFamily
 
I am number four
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: TV :: Filme-
Mergi direct la: