Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum unde iti poti lasa libera imaginatia,un forum despre orice.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.=''

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Yumi
Young Butterfly
Yumi


Mesaje : 27
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 33
Localizare : Holbandu-ma la mumosi =p~

Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' Empty
MesajSubiect: Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.=''   Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' EmptyVin Apr 29, 2011 8:59 am

Asa....... 1 . ,,Tz'' ? Serios? Va bateti joc de mine? Ce cauta scrisu' asta pe un forum ? Zic oamenii ca sunteti copilasi de-aia daca scrieti asa ce Dumnezeu -.-'' . 2. Bate vantu' pe aici...o gramada de camere fara nici un topic deschis..ok ok e nou forumu' ... da' a lu' sormea in 5 ore era..full...aici bate vantu' rau..... 3 . La muzica ,, Muse si The nu-mai-stiu-ce '' atat. Ce naiba inseamna asta? Ok forum pentru orice....dar orice...la voi e boring? Seriously now.....Eu mai fac cate ceva pe aici..dar nu stiu cat imi este permis...ca nu sunt moderator sau ceva..dar nah.... aveti membrii care nu au nici macar un post -.-'' F**k it! !!!! 4. Unde-i SEMNATURA?????
Sus In jos
Michiyo
Young Butterfly



Mesaje : 19
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Langa Yumi dandu-i una in cap.

Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' Empty
MesajSubiect: Re: Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.=''   Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' EmptyVin Apr 29, 2011 10:06 am

Yumi a scris:
Asa....... 1 . ,,Tz'' ? Serios? Va bateti joc de mine? Ce cauta scrisu' asta pe un forum ? Zic oamenii ca sunteti copilasi de-aia daca scrieti asa ce Dumnezeu -.-'' . 2. Bate vantu' pe aici...o gramada de camere fara nici un topic deschis..ok ok e nou forumu' ... da' a lu' sormea in 5 ore era..full...aici bate vantu' rau..... 3 . La muzica ,, Muse si The nu-mai-stiu-ce '' atat. Ce naiba inseamna asta? Ok forum pentru orice....dar orice...la voi e boring? Seriously now.....Eu mai fac cate ceva pe aici..dar nu stiu cat imi este permis...ca nu sunt moderator sau ceva..dar nah.... aveti membrii care nu au nici macar un post -.-'' F**k it! !!!! 4. Unde-i SEMNATURA?????


De acord cu Yumi aici din nou. FACETI CEVA!!!!!!
Sus In jos
http://www.animerpgworld.forumgratuit.ro
B.made.in.Bershka.
Admin
B.made.in.Bershka.


Mesaje : 100
Data de inscriere : 25/04/2011
Varsta : 26
Localizare : Neverland

Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' Empty
MesajSubiect: Re: Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.=''   Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' EmptyVin Apr 29, 2011 10:33 am

@Yumi
auzi tu Yumi?Noi abia am deschis forumul si nu prea avem timp de el.Daca nu iti place,nu mai trece pe aici.
Sus In jos
https://www.facebook.com/LikeAFamily
Continut sponsorizat





Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' Empty
MesajSubiect: Re: Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.=''   Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.='' Empty

Sus In jos
 
Ce-s cu greselile astea? Si cam bate vantu' pe aci =.=''
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cos de gunoi :: Arhiva-
Mergi direct la: